Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
21.01.2021

CENTRUM MUZYKI W KRAKOWIE

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące budowy Centrum Muzyki w Krakowie, prowadzone przez Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMK we współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia UMK.

Do 29 stycznia 2021 r. UMK czeka na pomysły i propozycje Mieszkańców Krakowa na temat oczekiwanych aktywności w przyszłym Centrum, jak również w zakresie zagospodarowania przestrzeni w bezpośrednim jego otoczeniu.

Zachęcam Państwa, jak również  bliskich, znajomych i współpracowników do czynnego w nich udziału.

W załączeniu formularz konsultacyjny. Wystarczy go wypełnić, podpisać i przesłać w formie skanu/zdjęcia drogą elektroniczną na adres e-mail: konsultacje@um.krakow.pl

lub

wysłać pocztą tradycyjną na adres: Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ul. Wielopole 17a, 31-072 Kraków z dopiskiem „Konsultacje – budowa Centrum Muzyki w Krakowie”.

 

Więcej info o projekcie na stronie Magiczny Kraków.

Popularne

Obrazek
16.02.2021

BOSKI FAŁSZ - NOWY TEKST NA BLOGU

Prawdziwa historia Florence Foster Jenkins – najgorszej śpiewaczki świata. Nowy tekst kontekstowy do premiery "BOSKA" w reż. Roberta Talarczyka.

Zobacz więcej
Obrazek
12.02.2021

"BOSKA" PO BOSKIEJ PRÓBIE MEDIALNEJ

Dziękujemy wszystkim redaktorom za tak liczne przybycie zachowując reżim sanitarny. Dziś o 19.00 gramy dla Was po długiej przerwie. Do zobaczenia na żywo w TEATRZE!

Zobacz więcej
Obrazek
22.01.2021

NAGRYWAMY PŁYTĘ

W Nowym Roku nagrywamy płytę z piosenkami ze spektaklu "Krakowska lekkość bytu" w reż. Łukasza Czuja.

Zobacz więcej